INDELING HEATS DE (HALVE) HOLLANDSE 100 2024

De indeling voor zondag aanstaande is bekend! 

We hebben iedereen die zich heeft ingeschreven voor De Hollandse 100 of De Halve Hollandse 100 ingedeeld in HEAT1 of HEAT2 of HEAT 3 voor de snelle schaatsers. 

We hebben daarbij gezorgd dat alle teamleden van een team; klein of groot in dezelfde HEAT starten. Ben je een snelle schaatser maar schaats je toch liever met je teamgenoten mee in heat 1 of 2? dat kan! pas dan wel je snelheid aan!

We vragen iedereen zijn/haar snelheid aan te passen aan het peloton schaatsers. Snelle schaatsers aan de binnenkant van de baan, langzamere schaatsers aan de buitenkant van de baan. 

LET OP! De Hollandse 100 is GEEN WEDSTRIJD. 

Schaats je de 10 kilometer toch liever sneller? 

Dan kan je na de dweilpauze alsnog in HEAT 3 starten. 

Staat jouw naam niet in de lljst? Dan heb je je na afgelopen zondag ingeschreven en hoor je zondag bij inschrijving in welke heat je start. 

 

ZIE DE DOWLOAD RECHTS OP DEZE PAGINA ➡️

Voor de volledigheid nog even de starttijden:

  • 9.50 - 10.00 uur: Officiele opening op de 400 meter baan door Bernhard van Oranje, voorzitter van Lymph&Co. 
  • 10:00 – 10:45 uur: Start HEAT 1 De Hollandse 100 én De Halve Hollandse 100
  • 10:45 – 11:30 uur: Start HEAT 2 De Hollandse 100 én De Halve Hollandse 100
  • 11.30 - 11.45 uur: Dweilpauze 
  • 11:45 – 12:05 uur: Start HEAT 3 De Hollandse 100 (snelle schaatsers, 25 min of sneller)